Projeler

#
URFA Enerji Santrali

Projenin Tanımı: Global Yatırım Holding’e ait olan Şanlıurfa’daki 5.2 MWattlık Biokütle Enerji santrali için buhar türbininin MCC, Kontrol,Senkronizasyon ve Akü şarj panolarının elektriksel çizimlerini E-Plan ile tekrardan yaparak panoları yeniledik. Bu panoların FAT ve SAT testleri yapıldı.

#
Ambarlı CCP

Projenin Tanımı: EÜAŞ İstanbul Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali (A)DCS ve Otomasyon Sisteminin Yenilenmesi projesi kapsamında, mühendislik ve saha çalışmaları, otomasyon yazılımın yenilenmesi, eğitimlerin verilmesi ve kontrol odasının yenilenmesi yer almaktadır.

#
FSRU Botaş

Projenin Tanımı: Hatay Dörtyol Sıvı Doğal Gaz (LNG – Liquefied Natural Gas) depolama ve yeniden gazlaştırma terminali (FSRU – Floating Storage Re-gasification Unit) ile Botaş Dörtyol Limanı Otomasyon, tüm kablolama ve kablolamam altyapısı, kamera, enstrüman,Aydınlatma ve Paratoner ve bunların tasarım işleri yer almaktadır.

#
West Cairo CCPP

Projenin ADI: West Cairo CCPP, Projenin Konumu: MISIR, Hizmet Alanı: Cairo West Enerji Santral İnşaatı, Kurulu Güç: 650 MW, Proje Tarihi: 2011

#
ENERJİSA Power Plant

Limanı Otomasyon, tüm kablolama ve kablolamam altyapısı, kamera, enstrüman,Aydınlatma ve Paratoner ve bunların tasarım işleri yer almaktadır.

#
KEMALPAŞA Power Plant

Limanı Otomasyon, tüm kablolama ve kablolamam altyapısı, kamera, enstrüman,Aydınlatma ve Paratoner ve bunların tasarım işleri yer almaktadır.

25 yıldır gerçekleştirdiğimiz bir çok mega projemiz ile çözümler üretmeye ve Dünyayı gelecek nesillere daha yeşil bırakmayı hedefliyoruz.

  • +90 0212 924 22 18

  • info@niceas.com.tr

  • Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. Nish İstanbul Sitesi D Blok Kat : 17 Daire : 193-201 Bahçelievler İstanbul / Türkiye

  • Pazartesi-Cuma: 09.00-18.00