Nice Mühendislikte İnsan Kaynakları Yönetimi uygulamalarında temel amaç, firma hedeflerine ortak olabilecek dürüst ve çalışkan kişilerle iş birliği yapmaktır. Temel felsefemiz ise kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan sürekli iyileştirmeye açık, çevreye duyarlı, insana saygılı ve yenilikçi yönlerimizle ülkemizin insan kaynağına etkin bir şekilde rehberlik etmektir.

EĞİTİM VE GELİŞİM

Temel değerlerimiz olan insan kaynağına yatırım yapmak; Teknik, organizasyonel ve bireysel gereksinimlere dayalı olarak önceliklerimiz arasındadır. Odak noktamız; çalışanlarımızı bir sonraki seviyeye hazırlayacak, potansiyellerini ortaya çıkaracak, yetkinliklerini destekleyecek, teknik ve bireysel gelişime katkıda bulunacak kurumsal strateji ve hedeflere paralel olarak eğitim planlamaktır Eğitim 2 farklı alanda teknik, kişisel gelişim olarak planlanır, takip edilir ve değerlendirilir.

İŞE ALIM VE KARİYER

İşe alım süreci, uygun çalışan ve organizasyonel ihtiyaçlar için çalışan perspektifine uygun olarak, yıllık olarak Nice Mühendislikte planlanmaktadır. Çalışanlarımızın kariyer fırsatlarını dikey ve yatay olarak önererek farklı başlık ve pozisyonlarda yer almalarını ve terfi etmelerini sağlanmaktadır. İşe alım süreci, alınan başvuru formlarını değerlendirerek başlar. Özgeçmişlerin eleme işleminden sonra uygun adaylar iş görüşmeleri için davet edilir. İş görüşmelerine davet edilen adaylar, pozisyon için gerekli görüldüğü takdirde yeterlik ve deneyimlerine göre değerlendirilir ve süreç uygun bulunan aday ile tamamlanır. Nice ailesi’nde bir değer olarak kabul edilen tüm çalışanlar gibi tüm adaylar bizim için kıymetlidir.

Cv göndermek için info@niceas.com.tr adresimize resimli CV gönderebilirsiniz.