Hakkımızda

Misyonumuz sunduğumuz hizmetlere; yaratıcı, duyarlı, kaliteli çözümler sunmak için sürekli olarak daha iyisini yapmaya çabalamaktır.

 

Ulusal ve uluslararası piyasaya önderlik eden müşterilerimizin Enerji Üretim Tesisleri projelerinde kurulum ve modernizasyonu aşamalarında mühendislik hizmetleri veriyoruz. Dünya standartlarında yenilikçi, güvenilir ve saygın bir şirket olmayı ilke ediniyoruz.

Nice Mühendislik Enerji Sistemleri AŞ 2003 yılında kurulmuştur. O günden bu güne çeşitli müşteriler için planlama, tasarım, uygulama, otomasyon, yazılım, endüstriyel kurulumlar ve inşa gibi mühendislik hizmetleri sağlamaktadır.

 

Deneyimli ve profesyonel kadromuz ile uzman bir kadromuz bulunmaktadır. Yüksek sorumluluk bilincine sahip ekibimiz, kalite standartlarını takım ruhuyla uygular. Görevimiz, enerji piyasasında değer zincirinin her seviyesinde faaliyet göstererek, kalite odaklı yaklaşımımızla ülkemiz adına en yüksek verimi elde etmektir.

 

Ana Hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en pratik, en teknolojik, en ekonomik ve en kaliteli çözümleri sunmak ve sürekli müşteri memnuniyeti için en iyi desteği sağlamaktır.


Kalite ve Vizyon

Kalite nedir? Kalitenin sözlük anlamı “nitelik”’tir. Nitelik ancak Nicelikle artar. Nicelik ise Nice Mühendislik ve Enerji Sistemleri A.Ş’nin temelini teşkil eder. Tamamladığımız projelerin sayısı ve konjüktürel değerleri kalitemizi her gün bir adım daha ileri taşımaktadır.

 

Ana kalite ölçütümüz müşteri memnuniyetindedir. İşbirliği yapıp da birlikte çalışmaktan yüksek derece memnuniyet duymayan müşterimiz bulunmamaktadır. Dinamik, yüksek eğitimli, çalışkan ekiplerimiz, her sabah işe “daha iyiyi nasıl elde ederiz” sorusunu sorarak başlarlar. Bu alışkanlığımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken en teknolojik, en esnek, en basit çözümler üretmemizi sağlamaktadır. Dün yaptığımızın üzerine çıkma tutkumuz doğal olarak hizmet ve ürünlerimizin kalitesine devamlı artan bir grafik çizdirmektedir.

 

Nice Mühendislik ve Enerji Sistemleri A.Ş. olarak yeniliklere, araştırmalara, gelişmeye, testler yaparak hataları minimize etmeye ve her zaman teknolojik ilerlemelerin öncüsü olmaya düşkün bir firmayız.Vizyonumuz, temel mühendislik işini sürdürmek ve güçlendirmek, yeni beceriler ve faaliyetler geliştirmek, müşterilerin ve pazarların değişen ihtiyaçlarına cevap vermektir. Ortaya koyduğumuz bu vizyon ile ulusal ve uluslararası arenada mühendislik hizmetleri sağlamakta ve dişli bir rekabet ortamına rağmen başarıya alışkın hale gelmemizi sağlamaktadır.

Kurumsal politikamız, personel – müşteri – taşeron üçgenindeki her ilişkide etik standartları korumaktır. Etik uygulamalarımız bütünlüğümüzün ve en değerli varlığımız olan itibarımızın teminatıdır. Bu teminat sürdürülebilir kârlılığımızın temel unsurudur.