ÇÖZÜMLERİMİZ

Otomasyon, veri toplama ve entegrasyon için endüstriyel yazılım çözümleri

Nice Mühendislik endüstriyel veri, analiz ve raporlama için yenilikçi çözümler sunmaktadır. Otomasyon yazılımı, bir santralin ya da bir makinenin yaşam döngüsünün tüm aşamalarında, alandan kurumsal yönetim seviyesine kadar, yüksek seviyede işlevsellik ve verimlilik sağlamak için gereklidir. Endüstriyel Yazılım Geliştirme, bir dizi aktüatör için basit bir teşhis ve servis aracı geliştirmek ya da herhangi bir cihazdan her zaman ve her yerde kritik bilgilere erişim ve görselleştirme için kurumsal geniş bulut tabanlı çözüm tasarlamak konusunda etkili bir yazılım oluşturmak için iyi bir alan bilgisine ihtiyaç duyar. Bu yirmi beş yıl içinde Nice Mühendislik, endüstri liderlerine bu mühendislik çözümlerini geliştirirken, iş kollarına değer katmak için hizmet vermekte uzmanlaşmıştır.

Endüstri 4.0

Nice Mühendislik dijitalleşen dünyamızı yakından takip etmektedir. Nice Mühendislik, bir sonraki sanayi devrimini lider bir otomasyon tedarikçisi ve imalat şirketi olarak sürdürmektedir. Bu bağlamda otomatik yüklemeden, çeşitli parçaların gözetimsiz işlenmesine ve hatta süreç kontrolüne kadar Endüstri 4.0 için çözümler sunmaktadır. Önemli çapta otomasyon portföyü ve üretim tecrübesi ile, tek parçadan yüksek hacimli üretime lider otomasyon ve üretim çözümleri sunabilmektedir. Üretimde birbirine bağlı otomasyon daha hızlı ve daha esnek bir üretim sürecine, daha fazla malzeme verimliliğine, karmaşıklığın ve kesintinin azaltılmasına yol açan bu yeni sanayi devrimi için optimum çözüm Nice Mühendislik tarafından sunulmaktadır.

FSRU(Yüzer Depolama ve gaz tesisi)

FSRU için DCS Programlama dünya çapında yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak, sorunsuz operasyonlar, uzun süreli bakım ve arızayı en aza indirgemek için, toplam sahip olma maliyetini (TCO) azaltma ve operasyonel verimliliği artırma amacıyla en uygun işlemci tabanlı bir DCS çözümü seçilmektedir. FSRU sistemlerinde öncü olan Nice Mühendislik, güvenli, verimli, finansal olarak ihtiyatlı olarak hedeflenen LNG ithalatına çözümler geliştirmek için yirmi beş yıldan fazla sahip olduğu DCS tecrübesi ile en iyi çözümü sunmaktadır. Geleneksel, yerleşik bir terminalden ciddi oranda daha düşük maliyetli FSRU projelerimiz, lokasyona bağlı olarak yatırım kararından işletmeye geçilmesine kadar 6 aylık bir proje zaman çizelgesine sahip olabilmektedir. Geliştirme ekibimiz, coğrafi konumunuzu ve çevre koşullarını dikkate alarak gereksinimlerinize en uygun çözümü tasarlayacak ve düzenleyecektir.

Enerji Santralleri yapım,yenileme,bakım ve işletme çözümleri

Yeni türbin veya motorların kurulumu ve devreye alınması, uygun destek olmadan zor olabilmektedir. Nice Enerji gelişmiş planlama ve büyük hevesle çalışmaya hazır yetenekli bir ekip ile hızlı bir çözüm sunmaktadır. Teknik danışmanlık hizmetlerimiz ile doğru montaj ve profesyonel hizmetler ile risk azalır. Ayrıca performans bazlı bir piyasa yapısında, tesisler kar merkezleri olarak yönetildiğinde, -özellikle yaşlanan tesisler söz konusu olduğunda- rekabetçi olmak için verimliliği stratejik olarak geliştirmek, kapasiteyi optimize etmek, maliyetleri en aza indirmek ve yüksek güvenilirliği korumak gerekmektedir. Bu nedenle, Nice Mühendislik, oluşturduğunuz varlıklarınızı daha kârlı hale getirmenize yardımcı olabilecek bir dizi performans iyileştirme çözümü geliştirmiştir. Bileşenleri değiştirirken ya da komple tesisi yeni bir tasarıma uyarlarken de, daha yüksek verimlilik ve güvenilirlik elde etmenize yardımcı olacak en ileri teknoloji ve kontrol konseptlerini sunuyoruz. Size küresel bir teknolojinin ve servis sağlayıcısının kanıtlanmış performansını sunmaktayız.